Brand Protection & Security Solutions

Oprócz typowych produktów brandingowych oferujemy także innowacyjne i unikatowe rozwiązania służące zabezpieczeniu odzieży i produktów z grupy apparel przed kopiowaniem oraz nowoczesne etykiety z zastosowaniem technologii RFID, EAS, holographic stripe i innych, służących lepszej ochronie marki oraz jej produktów i ich logistyce.

W ramach autorskiego programu PROSEC Labeling nasza firma na życzenie klientów stosuje ponadto specjalne i niezależne rozwiązanie zapobiegające kopiowaniu oraz świadczące o autentyczności stosowanych wszywek firmowych. 

Prosimy o zrozumienie, że ze względu na charakter i przeznaczenie tych produktów nasza prezentacja ich przykładów jest ograniczona. 

W przypadku dodatkowych pytań związanych z tą grupą produktów prosimy o kontakt oraz skorzystanie z naszego formularza kontaktowego, znajdującego się w menu „contact”.

All selected samples & artworks presented in this section are owned by their authors and reproduced in this section with their permission. All rights reserved ®