ArtSign & Products Design

We współpracy z naszymi europejskimi partnerami nasz zespół projektantów oferuje opracowanie zarówno indywidualnych znaków i logotypów graficznych, jak i całych koncepcji oznakowania marki, dostosowanych do potrzeb i wymogów naszych Klientów oraz dopasowanych do aktualnych i prognozowanych światowych trendów. Współdziałamy także z niezależnymi młodymi talentami oraz absolwentami uczelni artystycznych. Realizujemy zlecenia na nietypowe opracowania autorskie i prezentacje graficzno-techniczne. 

Projektujemy, doradzamy, wzorcujemy i następnie dostarczamy szeroką paletę produktów brandingowych, a w szczególności: najwyższej klasy etykiety tkane, wszywki żakardowe, emblematy, zawieszki kartonowe, etykiety i naszywki ze skóry naturalnej, eko-skóry oraz etykiety skóropodobne, etykiety typu soft pvc, jak również produkty przyjazne środowisku naturalnemu oraz wszywki i etykiety recyklingowe.

W oparciu o indywidualne potrzeby Klienta chętnie podejmujemy się nowych wyzwań i współtworzymy unikatowe produkty, których przykłady prezentujemy w katalogu „Special”.

Szanując ochronę środowiska naturalnego proponujemy także wyroby wykonane wyłącznie z zastosowaniem materiałów recyklingowych oraz innych ekologicznych, bazujących na łatwo przetwarzalnych surowcach naturalnych.

Przykłady naszego innowacyjnego wzornictwa prezentujemy przede wszystkim w folderze „Fashion”, ale także w pozostałych folderach katalogu „Products”. W naszych galeriach znajdują się przykłady realizacji wybranych produktów w ich podziale według charakteru i wytypowanego przeznaczenia. Informujemy jednocześnie, że wszystkie one są chronione prawami autorskimi, a wiele z nich stanowi własność naszych Klientów.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego, znajdującego się w menu „Contact".